Wysyłka

Koszty dostawy zawierają się w kwocie od 14,50 zł. do 25 zł. w zależności od gabarytu przesyłki i wybranej formy płatności i przewoźnika.
W niektórych przypadkach (np. po przekroczeniu danej kwoty zakupów lub po wykorzystaniu kodu promocyjnego) przesyłka może być darmowa.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z DARMOWEJ WYSYŁKI DO PACZKOMATU INPOST!

DARMOWA WYSYŁKA DO PACZKOMATU DOSTĘPNA JEST DLA ZAKUPÓW JUŻ OD 50 PLN.  

Zakupiony towar wysyłamy bezzwłocznie po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie lub otrzymaniu informacji o zrealizowanej płatności Online, lub niezwłocznie po potwierdzeniu wysyłki zamówienia za pobraniem.

Przesyłki dostarczają:
Kurier Inpost oraz Paczkomaty Inpost (deklarowany czas dostawy 24-48h, w 90% przesyłki dochodzą "na drugi dzień"
Poczta Polska (deklarowany czas dostawy dla przesyłki Biznes48 to 48h, w wielu przypadkach są to 24h od wysyłki. W przypadku wysyłki listowej ekonomicznej czas doręczenia to okres od 3 do 6 dni).

Przesyłki wysyłamy każdego dnia roboczego do godz. 13:00

Odbiór osobisty odbywa się po potwierdzeniu przez Biuro Obsługi Klienta dostępności towaru w placówce. W niektórych przypadkach czas przygotowania towaru do odbioru może się wydłużyć o 24h-48h.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym lub na poczcie, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

pixel