Informacje o sklepie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która istnieje na rynku sprzedaży suplementów od lat.

Posiadamy długoletnie doświadczenie zarówno w handlu internetowym, przez platformę allegro jak i w bezpośredniej - stacjonarnej sprzedaży detalicznej. W naszych sklepach (zarówno internetowym jak i stacjonarnym) każdego klienta traktujemy indywidualnie, zawsze możesz liczyć na cenne wskazówki, porady, nigdy nie traktujemy klienta przedmiotowo, na zasadzie "kup i spadaj". Nasz personel cechuje fachowość i dobre wychowanie.

Współpracujemy tylko z najlepszymi dystrybutorami, najlepszych firm, dlatego też możemy zaoferować towar pewny i najwyższej jakości. Dla mniej zamożnych klientów posiadamy także w sprzedaży wiele ekonomicznych marek, które z racji np. małych nakładów marketingowych sprzedawane są w niższych cenach, nie odbiegając przy tym od jakości.
Oprócz odżywek, suplementów diety znajdziesz u nas także akcesoria treningowe, do sztuk walki, odzież sportową itp.

Prowadzimy również sprzedaż hurtową, jeśli jesteś zainteresowany współpracą handlową, skontaktuj się z nami, chętnie podejmiemy współpracę.

Nie zamykamy się na potrzeby ludzi, dumnie wspieramy sportowców różnych dyscyplin, współpracujemy również z dietetykami i trenerami personalnymi.

Łatwy w obsłudze przegląd sklepu internetowego umożliwi Ci szybkie, bezbolesne, a wręcz przyjemne dokonanie zakupów.

pixel