Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia do momentu kiedy produkty nie zostały jeszcze przygotowane do wysyłki anulując zamówienie na stronie internetowej lub za pośrednictwem Biuro obsługi klienta.

Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, składając na piśmie stosowne oświadczenie, w terminie do 10 dni od daty otrzymania produktu.

W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do odesłania w terminie 14 dni na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu, wraz z dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon lub faktura VAT).

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony (dotyczy to także opakowania).

Zwrot musi zawierać oświadczenie na piśmie o odstąpieniu od umowy, które należy dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem (Odpowiednie formularze do pobrania na końcu tekstu).

Przesyłkę należy wysłać na adres placówki:
K2 Sklep Internetowy miesnie.pl
ul. Debowa 14

40-103 Katowice
tel. 32 7232599

Reklamacje dotyczące uszkodzonego towaru przyjmujemy wyłącznie na podstawie spisanego protokołu szkody z doręczycielem.

Sprzedawca nie odbiera kierowanych do niego przesyłek za pobraniem i nie odpowiada za koszty związane z takim pobraniem.

Klient który odstąpił od umowy może także zwrócić produkt do Siedziby Sprzedawcy/Placówki osobiście.

Sprzedawca dokona zwrotu należności na rzecz klienta na rachunek bankowy klienta jeśli było opłacone z góry przelewem, przy odbiorze u kuriera lub na poczcie, zwróci należność na konto „Moje środki” jeśli zamówienie było opłacone z konta „Moje środki”.

Klient ma prawo wymienić zakupiony produkt. W tym celu zobowiązany jest odesłać produkt wraz z dowodem zakupu na swój koszt, dołączając w formie pisemnej informację na jaki produkt życzy go sobie wymienić.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak zwrotu lub opóźnienie przekazania środków w przypadku jeśli pomimo wezwania Sprzedawcy skierowanego pod podany adres mailowy klient nie przekaże żądanych informacji lub poda je błędnie.

Prawo odstąpienia oraz wymiany nie przysługuje w odniesieniu do towarów przeznaczonych do konsumpcji, jeżeli po doręczeniu ich do Sprzedawcy uszkodzone zostało w jakikolwiek sposób ochraniające je opakowanie.

Formularze do pobrania:

Odstąpienie od umowy

Reklamacja


pixel