2016-05-06

Spalacze tłuszczu, co wybrać.

Dla wielu osób proces redukcji tkanki tłuszczowej jest drogą przez męki. Przez cały okres redukcji odczuwają głód, zmęczenie, brak energii, złe samopoczucie oraz niską motywacja do działania, a do tego zwolniony metabolizm powoduje, że utrata wagi staje się coraz trudniejsza.

Spalacze Tłuszczu to grupa produktów, których celem jest wyeliminowanie wszystkich tych negatywnych efektów. W swoim składzie zawierają związki, które m.in.: hamują apetyt, podnoszą poziom energii, poprawiają samopoczucie, nasilają uwalnianie i spalanie kwasów tłuszczowych zmagazynowanych w organizmie, przyspieszają metabolizm oraz usuwają nadmiar wody z organizmu. Dzięki temu droga do osiągnięcia odtłuszczonej, estetycznej sylwetki staje się o wiele prostsza i łatwiejsza.

- L-karnityna

L-Karnityna to aminokwas, który występuje w niewielkich ilościach w niektórych owocach, nabiale i czerwonym mięsie. Jej główną funkcją jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie zostają wykorzystane do produkcji energii.

- CLA i HCA

Sprzężony Kwas Linolowy (CLA) i Kwas Hydroksycytrynowy (HCA) to dwa związki, które wpływają na metabolizm tłuszczy w organizmie, tym samym wspierając proces redukcji tkanki tłuszczowej i ułatwiają osiągnięcie pożądanej kompozycji ciała.

- Termogeniki

Termogeniki zawierają w sobie połączenie ekstraktów ziołowych, aminokwasów, witamin, minerałów oraz związków specjalnych. Ich celem jest zapewnienie naszemu organizmowi wsparcia w obszarach związanych z redukcją wagi ciała (kontrola apetytu, tempo metabolizmu, produkcja energii, samopoczucie fizyczne i psychiczne).

- Regulatory metabolizmu

Regulatory Metabolizmu to produkty, których celem jest utrzymanie naszego metabolizmu na wysokich obrotach. Jest to niezwykle istotne w przypadku osób znajdujących się na dietach niskokalorycznych ponieważ ograniczenie ilości przyjmowanych kalorii prowadzi z czasem do obniżenia tempa metabolizmu, a to powoduje wyhamowanie utraty wagi oraz spadek poziomu energii.

- Diuretyki

Diuretyki mają na celu usunięcie części wody zmagazynowanej w naszym organizmie. Prowadzi to do poprawy wyglądu sylwetki poprzez nadanie mięśniom bardziej 'ostrego' wyglądu.

pixel